Vevőszolgálati munkatárs

Német tulajdonban lévő cégünk csokoládé és cukorka értékesítésével foglalkozik Magyarország területén.

Logisztikai és Vevőszolgálati Osztályunkra keressük azt az angolul jól beszélő motivált munkatársat, aki teljes munkaidőben az alábbi feladatok ellátására kedvet érez.

Jelentkezni fényképes, szakmai magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet.

Pozíció területe:

Ügyfélszolgálat

Logisztika

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezését az alábbi e-mail címre  várjuk:   andrea.majkut@hu.storck.com

Foglalkoztatási terület

Magyarország, Budapest

Logisztika

Kezdete

Azonnali hatállyal

Vacancy
Munkaköri Leírás

Feladatok:

  • beszerzések és kiszállítások szervezése
  • rendelések rögzítése SAP-ban  (EKÁER ügyintézés szükség esetén)
  • kapcsolattartás a belföldi vevőkkel, logisztikai céggel és az anyavállalattal
  • back-office tevékenység
  • SAP használat és adat management
  • értékesítési előrejelzések karbantartása
  • számlahelyesbítések.
Egyéb követelmények

      Elvárások:

  • középfokú szintű biztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű SAP ismeret
  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat, jártasság
  • logisztikai tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • dinamikus és nyílt személyiség, aki képes és tud csapatban dolgozni
  • terhelhetőség.
Amit mi kínálunk

Amit kínálunk:

  • nemzetközi, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • jó munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség.
Kapcsolattartó
Andrea Majkut
STORCK HUNGÁRIA KFT.
Váci út 117-119. A/1
1138 Budapest
Hungary